Obec Polánka minimapa Zjednodušená verze

Přehled akcí


PRŮKAZ PRO PLYŠÁKA

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

PRŮKAZKA PRO PLYŠÁKA - S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA Chcete si doma zahrát na knihovnu? K tomu potřebujete průkazku! Vezměte s sebou nejoblíbenějšího plyšáka, panenku či jinou hračku a přijďte s dětmi do dětského oddělení naší knihovny. Hrací průkazky budeme vystavovat (zdarma) každé pondělí od 9–12 hod. Těšíme se na Vás.

Více

Přírodní scenerie

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Výstava obrázků Lenky Kohoutové Městská knihovna Klatovy vás zve na výstavu obrazů (nejen) ze Šumavy malovaných suchým pastelem. Jmenuji se Lenka Kohoutová, narodila jsem se ve Strakonicích, nyní žiji s rodinou v Mochtíně u Klatov. Po gymnáziu jsem studovala Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, Ochranu přírody a Agroekologii. Moje plachá duše byla od malička uchvácena divokou přírodou, kterou jsem se snažila krůček po krůčku zachytit na papír. Moje první pokusy začaly u tužky a pastelek, následoval olej a akryl a nakonec jsem objevila suchý pastel. Nejraději maluji Šumavu, která mi učarovala. Naskytne-li se příležitost, maluji malebnou krajinu Kokořínska přímo v plenéru. V nedávné době jsem měla výstavu ve Strakonicích na hradě a výstavní síni ve Stožci na Šumavě.

Více

Vánoce „Šťastného domova“

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Výstava sestavená ze zimních výtisků stejnojmenného časopisu českých žen a dívek věnovanému rodinnému životu a domácnosti. Mgr. Jitka Kurcová ve spolupráci s Městskou knihovnou Klatovy a Klatovským okrašlovacím spolkem, o. s.

Více

OZDOBY KORÁLKOVÉ

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

V adventním čase Vás zveme do naší čítárny. Připravili jsme pro Vás novou výstavu s názvem OZDOBY KORÁLKOVÉ od Natálie Vítovcové. Přijďte si k nám pro vánoční inspiraci. Výstava je volně přístupná v otevírací době knihovny.

Více

Menu

Obecní úřad Polánka
starosta
Jaroslav Trojánek
mobil: 725 446 415
e-mail: oupolanka@seznam.cz

místostarosta
Václav Holý
telefon: 371 580 475
e-mail: oupolanka@seznam.cz

účetní
Bc. Lenka Holá
telefon: 371 580 475
e-mail: oupolanka@seznam.cz

Bankovní spojení

číslo účtu: 2390720247/0100

13. 12. Lucie

Zítra: Lýdie

Návštěvnost stránek

054265